Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,69 / Satış: 5,71
€ EURO → Alış: 6,40 / Satış: 6,43

AK PARTİ MUHTARLARLA BULUŞTU

AK PARTİ MUHTARLARLA BULUŞTU
  • 04.12.2018
  • 47 kez okundu
Reklam

AK Parti İl Başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu beraberinde Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz ve İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Şahin ile Giresun Merkez Faal Muhtarlar Derneği ve Merkez Muhtarlar Derneğini ziyarette bulundu.
Ziyarette, muhtarlarla istişarede bulunarak sorunlarını dinleyen İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, “Ülkemizde ve Giresun’umuzda yerel yönetim anlayışında vatandaşa en yakın olan isim sizlersiniz. Kendi ismiyle seçilen, büyük sorumluluk-larla hareket eden muhtarlarımıza Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan çok önem veriyor. Muhtarlarımızla ilgili yapılan her bir düzenleme, verilen her bir yetki, demokrasinin kuvvetlenmesi anlamındadır. Mahalle ve köylerimizde kapı kapı dolaşarak, vatandaşlarımızın problemlerini gidermeyi vazife bilen muhtarlarımızın bizlere söylediği her sözün çok kıymetli olduğunu vurgulamak istiyorum” dedi.
Birlik ve beraberlik içerisinde yarınlarımızı inşa ettiğimiz bu tarihi dönemlerde Giresun’umuzun, mahallelerimiz ve köylerimizin neye ihtiyacı varsa hangi sorunu varsa, muhtarlarımızla birlikte takibi ve çözümü noktasında elimizden geleni asla ardımıza koymayacağız. Son dönemlerde, köylerimizin yaylalarına yapılan yapılaşmaların oluşturduğu sorunların çözümü için gerekli istişareleri hem Karadeniz İl Başkanları Toplantısında hem de Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında konuşuyoruz. İlerleyen süreçte inşallah Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımızın huzuruna bu konuyu çözümüyle birlikte taşıyacağız. Bunun yanı sıra kamu hizmetlerinin köylere ve mahallelere daha hızlı bir biçimde ulaşmasını sağlayacak formülleri hep birlikte oluşturacağız. Köylerimizde sadece ana bölgelere değil, mahalli içi grup bölgelerine de hizmet götürülmesi için İl Özel İdaresi gerekli hassasiyetle çalışmalarını sürdürmektedir. Hizmetlerin elbette bir kaynağa ihtiyacı var. Ama asıl mesele bu kaynakların nereye kullanıldığını göstermektir. Yaklaşan bir seçim var. Belediye Başkanı Adayımızın belirlendikten sonra inşallah AK Parti olarak hep birlikte Gönül Belediyeciliği ile Giresun’u hizmet anlayışına kavuşturmak istiyoruz. Bu sebeple hizmet etmeyi vazife bilen muhtarlarımıza teşekkür ediyor, Giresun’a hizmet etmeye talip olmuş AK Partimize desteklerinizi istiyoruz.” diyerek sözlerine son verdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ