Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,06 / Satış: 6,09
€ EURO → Alış: 6,78 / Satış: 6,81

Ahmet Kahraman Parkı Yenileniyor

Ahmet Kahraman Parkı Yenileniyor
  • 19.09.2018
  • 72 kez okundu
Reklam

Dereli Kuşluhan Mahallesi Fiskobirlik Mevkii’nde bulunan Ahmet Kahraman Parkı’nda yenileme çalışmaları başladı.
Belediye çocuk oyun parklarını daha güvenli, estetik ve modern hale getiriyor. Kırılmış, eskimiş, yıpranmış ve eski sistemle yapılmış oyun aletlerinin yerine yenilerinin montajı yapılmak üzere söküldü. Kum veya toprak olan alt zeminler temizlenerek, kauçuk zemin kaplama ile yeniden düzenleniyor. Ayrıca kamelya ve bank gibi modern oturma grupları da parka konulmak üzere hazır durumda.
Çocuklara güven içerisinde, rahat zaman geçirebilecek alanlar yapmak için çalıştıklarını önemle vurgulayan Belediye Başkanı Kazım Zeki Şenlikoğlu; “İlçemizde çocukların oyun alanı olarak düzenlenen parklarda, oyun gruplarının bakım ve onarımını yapmaya devam ediyoruz.
Parklarda yapılan tadilatın yanı sıra, yeni parklar da oluşturmaya devam edeceğiz. Oyun parklarını yenilemekte ki amacımız oyun alanlarında çocuklarımıza sağlıklı ve güvenli bir şekilde eğlenebilecekleri ortamlardan yararlanmalarını sağlamak. Yeni getirilecek mobilyalar ile park sadece oyun amaçlı değil, vatandaşlarımız rahat nefes alabileceği oturma alanlarından biri haline gelecek” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ