Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

VALİ’DEN ÖZEL İDARE TESİSLERİNDE İNCELEME

VALİ’DEN ÖZEL İDARE TESİSLERİNDE İNCELEME
  • 15.08.2018
  • 178 kez okundu
Reklam

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, 7 Ağustos Salı günü Gire-sun İl Özel İdaresi ve İl Özel İdaresi Personel A.Ş.’nin çalışmaları hak-kında idareye ait tesislerde bir dizi incelemelerde bulundu.
Vali Sarıfakıoğulla-rı’nın incelemeleri sıra-sında; Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve İl Özel İdaresi Per-sonel A.Ş. Yönetim Ku-rulu Başkanı Hüseyin Taşkın, Genel Sekreter yardımcısı Barbaros Demirkaya, Şube Müdürü ve İl Özel İdaresi Personel A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Tekin, Şantiye Şefi Ahmet Okay ve Tesis yetkilileri de hazır bulundu.
Giresun İl Özel İdaresi Ülper Şantiyesi sahası içerisinde incelemelerde bulunan Vali Sarıfakıoğulları’na Giresun İl Özel İdaresi Personel A.Ş. tarafından yaptırılan Konkasör tesisi ve Makina Parkına Kazandırılan 4 adet seyyar beton mobil aracı (karmiks) hakkında yetkililer tarafından bilgi verildi.
Yetkililer tarafından verilen bilgiye göre; Konkasör tesisi saatte 250 ton dere malzemesi, 150 ton kaya malzemesi işleme kapasiteli olup, İl Özel İdaresine kum, çakıl, agrega ve filler yol ve asfalt alt yapı malzemesi üretecektir.
Vali Sarıfakıoğulları’na verilen bilgide, tesisin kapasitesi gereği idarenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacağı gibi stok ve piyasaya da yeteri kadar malzeme üretebileceği belirtildi.
Verilen bilgide; 4 adet iş makinası karmiksin 3,5 ton m3 kapasiteli, kendinden yüklemeli ağır arazi şartlarına uygun, ilimizdeki hazır beton çalışması yapılamayan yerlerin tüm ihtiyacını karşılayabilecek donanıma sahip olduğu belirtildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ