Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,32 / Satış: 5,34
€ EURO → Alış: 6,05 / Satış: 6,08

Bayramlaşma Programı Öğretmenevinde Yapıldı

Bayramlaşma Programı Öğretmenevinde Yapıldı
  • 26.06.2018
  • 51 kez okundu
Reklam

Dini Bay­ram­la­rı­mız­dan biri olan Ra­ma­zan Bay­ra­mı bay­ram­laş­ma prog­ra­mı 15 Ha­zi­ran 2018 Cuma günü Öğ­ret­me­ne­vin­de ya­pıl­dı.
Sabah saat 09.00 da baş­la­yan bay­ram­laş­ma prog­ra­mı­na İlçe­ Kay­ma­kam Ve­ki­li Mus­ta­fa Berat Kasımoğlu, Mil­let­ve­ki­li Sabri Öztürk, Be­le­di­ye Baş­ka­nı Kazım Zeki Şenlikoğlu ile bir­lik­te Daire Amir­le­ri, Si­ya­si Parti ve Sivil Top­lum Ku­ru­luş tem­sil­ci­le­ri ile çok sa­yı­da va­tan­daş ka­tıl­dı.
Prog­ram­da İlçe­miz Be­le­di­ye Baş­ka­nı Kazım Zeki Şenlikoğlu, Mil­let­ve­ki­li Sabri Öztürk ve ­Kay­ma­kam Ve­ki­li Mus­ta­fa Berat Kasımoğlu birer ko­nuş­ma ya­pa­rak bay­ram­la­rın ma­ne­vi önemi ile, bir­lik, be­ra­ber­lik ve kar­deş­li­ğin öne­mi­ne vurgu yap­tı­lar.
Prog­ra­mın ar­dın­dan pro­to­kol ve ka­tı­lım­cı­lar sı­ra­sıy­la İlçe Has­ta­ne­si, İlçe Jan­dar­ma Ko­mu­tan­lı­ğı ve İlçe Em­ni­yet Mü­dür­lü­ğü zi­ya­ret edi­le­rek bu­ra­lar­da ça­lı­şan per­so­nel­ler­le bay­ram­la­şıl­dı, aka­bin­de 9 Ha­zi­ran­da 2017 de Şır­nak’ta şehit olan Tun­cay Zengin’in aile­si evlerinde zi­ya­ret edil­me­si­nin ar­dın­dan prog­ram sona erdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ