Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,19 / Satış: 5,21
€ EURO → Alış: 5,89 / Satış: 5,91

23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladık

23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladık
  • 29.04.2018
  • 125 kez okundu
Reklam

23 Nisan Ulu­sal Ege­men­lik ve Çocuk Bay­ra­mı ve Tür­ki­ye Büyük Mil­let Mec­li­si­nin açı­lı­şı­nın 98. Yıl Dö­nü­mü tüm yurt­ta ol­du­ğu gibi il­çe­miz­de dü­zen­le­nen tö­ren­ler­le kut­lan­dı.
23 Nisan 2018 Pa­zar­te­si günü saat 09.00 da Hü­kü­met Ko­na­ğı önün­de­ki Ata­türk Anı­tı­na çe­lenk su­nul­ma­sıy­la baş­la­yan prog­ram De­re­li Ata­türk İlko­ku­lun­da et­kin­lik­ler­le devam etti.
Ata­türk İlko­ku­lun­da­ki prog­ram­da günün anlam ve öne­mi­ni an­la­tan ko­nuş­ma­la­rın ar­dın­dan öğ­ren­ci­le­rin 23 Nisan Ulu­sal Ege­men­lik ve Çocuk Bay­ra­mı ile il­gi­li ha­zır­la­dık­la­rı şi­ir­ler, gös­te­ri­ler ve halk oyun­la­rı ser­gi­len­di.
Daha sonra 23 Nisan Ulu­sal Ege­men­lik ve Çocuk Bay­ra­mı ile il­gi­li çe­şit­li ya­rış­ma­lar­da de­re­ce­ye giren öğ­ren­ci­le­re ödül­le­ri­nin ve­ril­me­si­nin ar­dın­dan prog­ram sona erdi.
Prog­ra­ma İlçe­miz Kay­ma­ka­mı Mus­ta­fa Berat Kasımoğlu, Be­le­di­ye Baş­kan Kazım Zeki Şenlikoğlu ile bir­lik­te, daire amir­le­ri, si­ya­si parti ve sivil top­lum ku­ru­luş tem­sil­ci­le­ri, öğ­ret­men­ler, öğ­ren­ci­ler, öğ­ren­ci ve­li­le­ri ve çok sa­yı­da va­tan­daş ka­tıl­dı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ