Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,28 / Satış: 5,30
€ EURO → Alış: 6,02 / Satış: 6,05

YÜKSEL “ÖZEL İDARENİN DURUMU VAHİM”

YÜKSEL “ÖZEL İDARENİN DURUMU VAHİM”
  • 19.04.2018
  • 163 kez okundu
Reklam

İYİ Parti Giresun İl Başkanı Ünzile Yüksel, dün parti il binasında düzenlediği basın toplantısında Giresun İl Özel İdaresi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Partisinin kongre sonucunda yapılan görev dağılımını da açıklayan Yüksel, “İYİ partinin bir kadın hareketinden doğduğunu ve ülkeye anne eli değmesinin gerekli olduğundan bahsetti. İYİ Parti’nin cesurlar hareketi olduğunu da belirten Yüksel, yok olan adaleti ülkeye yeniden sağlayacaklarının da altını çizdi.
ÖZEL İDARE’NİN
DURUMU ÇOK VAHİM
Toplantıda ağırlıklı olarak Giresun İl Özel İdaresinin durumunu anlatan Yüksel, idarenin borç batağında olduğunu alacaklılara ödeme yapamadığını belirterek, “Bir İl Özel İdaresi düşünün aldığı kamyonun lastiğinin parasını ödeyemez duruma gelmiş” dedi.
2016 Sayıştay raporunu da gündeme taşıyan Ünzile Yüksel, bu raporun takipçisi olacaklarını kaydetti. Yüksel, Özel İdare yüzünden iş adamlarının iflasın eşiğine geldiğine de dikkat çekerek, “Giresun’da yakında toplu iflaslar olursa şaşırmayın” diye konuştu.
Köye Hizmet Götürme Birliği’nin faaliyetlerinin denetim dışı tutulmasını da eleştiren Ünzile Yüksel, “Ben bu hizmetin yapılıp yapılmadığını nasıl anlayacağım, bunun denetim dışı tutulması çok ilginç” dedi.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ