Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,63 / Satış: 5,65
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
  • 02.11.2017
  • 274 kez okundu
Reklam

29 Ekim Cum­hu­ri­yet Bay­ra­mı İlçe­miz­de bu­lu­nan tüm okul­la­rın ka­tı­lı­mıy­la kut­lan­dı.
Kut­la­ma­la­rı 28 Ekim Çar­şam­ba günü Hü­kü­met Ko­na­ğı önün­de bu­lu­nan Ata­türk büs­tü­ne çe­lenk koyma tö­re­niy­le baş­la­yan Cum­hu­ri­yet Bay­ra­mı bugün De­re­li Ana­do­lu Li­se­si Ka­pa­lı Spor Sa­lo­nun­da devam etti. Tö­re­ne, De­re­li Kay­ma­ka­mı Aziz Oğuz Alemdaroğlu, Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız K. Zeki Şenlikoğlu, İlçe Jan­dar­ma Ko­mu­ta­nı Osman Nuri Yörük, daire amir­le­ri, si­ya­si parti tem­sil­ci­le­ri, kamu ça­lı­şan­la­rı, öğ­ret­men ve öğ­ren­ci­ler­le bir­lik­te çok sa­yı­da va­tan­da­şı­mız ka­tıl­dı.
İstik­lal Marşı’nın okun­ma­sıy­la baş­la­yan prog­ram­da İlçe Kay­ma­ka­mı­mız Aziz Oğuz Alemdaroğlu günün anlam ve öne­mi­ni be­lir­ten ko­nuş­ma­sı­nı yaptı. Ar­dın­dan Kay­ma­kam, Be­le­di­ye Baş­ka­nı ve Gar­ni­zon ko­mu­ta­nı öğ­ren­ci­le­rin ve hal­kın bay­ra­mı­nı kut­la­dı.
Çe­şit­li şiir, şarkı ve koro din­le­ti­le­ri­nin ar­dın­dan il­ko­kul, or­ta­okul ve lise dü­ze­yin­de, resim, şiir, kom­po­zis­yon gibi alan­lar­da dü­zen­le­nen ya­rış­ma­lar­da de­re­ce­ye giren öğ­ren­ci­le­re ödül­le­ri, İlçe Kay­ma­ka­mı Aziz Oğuz Alemdaroğlu, Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız Kazım Zeki Şenlikoğlu ve İlçe Jan­dar­ma Ko­mu­ta­nı Osman Nuri Yörük ta­ra­fın­dan ve­ril­di.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ